یکشنبه, 22 تیر 99 | 2020 Jul 12 | 09:02:05| {{ weather.name }} {{ weather.description }}
1399-03-22 22:29

شهردار شب در لواسان کلید خورد

همزمان با معارفه شهردار جدید لواسان، شهردار شب نیز برای رسیدگی به مطالبات شهروندان اجرايى شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شمرون؛ جعفر محمد رضا بیک لواسانى دراولین شب پس از معارفه بعنوان شهردارشب از مراکز مختلف بازديد واز نزديك نسبت به پیگیری امور شهرى اقدام نمود.

لواسانی، شهردار لواسان پنجشنبه 22 خرداد سال جاری با اعلام این خبر، اظهار داشت: با توجه به حجم کارهای نيمه تمام شهر لواسان و نیز عزم جدی در پاسخگویی به مطالبات به حق شهروندان شهرداری لواسان همزمان با معارفه شهردار، پروژه شهردار شب را براى اولين بار در این شهر کلید زديم.

شهردار لواسان خاطرنشان کرد: طرح شهردار شب از این پس با به کارگیری مسئولین واحدهای این شهرداری پیگیری و ادامه خواهد یافت.

لواسانی تاکید کرد: همان گونه که در جلسه معارفه اعلام کردیم، پروژه ها و مطالبات گوناگون مردم به دلیل خلاء به وجود آمده در مدیریت شهری لواسان، بر زمین مانده است که تلاش خواهیم کرد با استفاده از این طرح و به صورت سه شیفت به شهروندان فرهیخته و متدین لواسان خدمات رسانی کنیم. 

شهردار لواسان یادآور شد: وظیفه ذاتی شهرداری پاسخگویی مناسب و به موقع به شهروندان است، در نتیجه به تمام همکارانم در شهرداری لواسان توصیه می کنم، خدمت صادقانه به مردم را سرلوحه برنامه های خود قرار دهند.

لواسانی در خاتمه تصریح کرد: به دلیل حجم انبوه کارهای نیمه تمام و زمان اندک باقی مانده، هیچ گونه کوتاهی و اشتباهی از سوی تک تک پرسنل شهرداری لواسان پذیرفتنی نیست و اولین اشتباه، آخرین اشتباه خواهد بود.