یکشنبه, 22 تیر 99 | 2020 Jul 12 | 08:49:20| {{ weather.name }} {{ weather.description }}
1399-04-01 09:29

مهلت ثبت‌نام در کاردانی به کارشناسی تمدید شد

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ تا چهارشنبه ۴ تیرماه ۹۹ تمدید شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شمرون؛ فاطمه زرین آمیزی افزود: به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر و مساعدت برای آن دسته از داوطلبانی که تا ۳۱ خرداد ۹۹ برای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شد که متقاضیان بتوانند تا پایان روز چهارشنبه ۴ تیرماه ۹۹ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

وی افزود: متقاضیان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مربوط و اصلاحیه‌های مندرج در اطلاعیه ۲۵ خرداد ۹۹ به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود در آزمون مذکور اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش یادآور شد: آن دسته از داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام خود را تکمیل و کد رهگیری ثبت‌نام دریافت کرده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ ۴ تیرماه نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

زرین آمیزی خاطرنشان کرد: تا ۳۱ خرداد ۹۹ تعداد ۳ هزار و ۵۸۱ نفر داوطلب جدید و در مجموع تعداد ۴۳ هزار و ۱۶۰ نفر نسبت به ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی اقدام کرده‌اند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: ظرفیت پذیرش در کدرشته های کاردانی به کارشناسی سال ۹۹، تعداد ۲۲۶ هزار و ۳۵۶ نفر در ۵ هزار و ۲۷۴ کدرشته محل است. آزمون رشته‌های با آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی جمعه ۱۴ شهریور ۹۹ برگزار می‌شود.